Ewangelizacja wizualna

MATKA BOŻA DOBREJ RADY

MATKA  BOŻA  DOBREJ  RADY
Modlitwa do Matki Bożej dobrej rady

Maryjo, Matko Dobrej Rady, która powiedziałaś: Uczyńcie wszystko, co wam powie Syn, wypraszaj nam u Chrystusa łaskę dobrych wyborów. Niech Twoja modlitwa wyjedna zgodę i miłość w naszych rodzinach, opiekę i dary Ducha Świętego dla dzieci i młodzieży, pomyślność dla naszej Ojczyzny i błogosławieństwo dla Kościoła Świętego i Jego Pasterzy. W chwilach trudnych, w cierpieniach i wątpliwościach, błagaj o Boże światło, które pozwoli nam rozpoznać wolę Chrystusa i o Jego moc, abyśmy umieli tę wolę wypełnić. Zawierzamy się Twojemu wstawiennictwu na wszystkich drogach naszego życia. Orędowniczko i Doradczyni nasza, niech Twoja modlitwa wyjedna nam dar Bożej miłości i radość życia wiecznego. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
O najchwalebniejsza Panno , wybrana przez wieczne postanowienie na Matkę Słowa wiecznego , które się stało Człowiekiem , skarbnico łask Bożych i pośredniczko grzesznych, ja sługa Twój uciekam się do Ciebie , abyś była mi przewodniczką i doradczynią na tej dolinie płaczu.
Wyjednaj mi przez najdroższą Krew Syna swego Boskiego przebaczenie grzechów moich , zbawienie duszy mojej i wszystko , co mi do dostąpienia tegoż jest potrzebnym albo pożytecznym.
Błagaj też o zwycięstwo Kościoła świętego nad nieprzyjaciółmi jego i o rozszerzenie Królestwa Jezusa Chrystusa po całej ziemi. Amen.